Biz Kimiz...

Merhabalar...

     Biz çekme karavanı olan doğa tutkunu  bir çekirdek aileyiz.

Karavancılığa 2016 senesinde bir merakla başlayıp sonradan tutkuya dönüşen bir hobimiz oldu.

     Kendimizden bahsedecek olursak , çekirdek ailemiz 4 kişiden oluşuyor.Annemiz Seher , Eşim Merve , Oğlum Çınar ve bu aileyi karavan bağımlısı yapan bendeniz Osman.

     Küçük bir aile şirketimiz olup Sakarya ilinde sigortacılık ve inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz.Aynı zamanda yakın bir tarihte kurmuş olduğumuz Sakarya Kamp ve Karavan Derneği'nin yönetim kurulu üyesi olarak karavancılığa gönül vermiş bulunuyoruz.Bu blog sitesinin kurmamızdaki amaç ise 2016 yılından beri gezip gördüğümüz ve gezeceğimiz yerleri bir yerde derleyerek tüm gönül dostlarımızla paylaşmak istedik.

     Ayrıca aile olarak gezmenin dışında yemek yemeği ve yapmayı çok sevdiğimiz için özellikle annemizin hamur işleri ve özel çorbaların tariflerini , gezilerimizde tatmış olduğumuz farklı tatları burdan paylaşmak istiyoruz.

     Çünkü biz biliyoruz ki ; hayat paylaşınca güzel.

     Niçin karavanilefirarda.com sayfasını kurduk.İlk başlarda sadece kendimiz için kurduğumuz sayfa daha sonra diğer kamp ve karavan severler tarafında ilgi duyulunca herkesin anılarını paylaşacağı bir platform haline geldi.

    Türkiye’nin en büyük kamp ve karavan topluğunu oluşturmak için geçmişten bu yana varlığını sürdüren insan ve doğa ilişkisini ön planda tutan doğaya saygılı ve doğayı sahiplenici bir şekilde ağaçlandırma, çöp toplama, sanat, festival, kamp v.b. etkinliklerle doğa ve insan ilişkilerini en üst seviyeye çıkartarak bozulmakta olan ekosistemi yeniden güncelleyip insan ilişkilerinde menfaati kaldırıp yerine sevgiyi koyarak mutlu bir dünya hayalini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Bizimle birlikte bu hayalimize destek vermek için sizde Karavanilefirarda Kamp Topluluğuna katılın ve hep birlikte bu hayalin peşinde koşalım. 7’den 70’e hepinizi topluluğumuza bekliyoruz. 

     

     

 

İletişim:

ogdolgun@gmail.com

Biz çekme karavanı olan doğa tutkunu  bir çekirdek aileyiz.

Karavancılığa 2016 senesinde bir merakla başlayıp sonradan tutkuya dönüşen bir hobimiz oldu.

Devamını Oku

 

Biz Kimiz

© 2018 by karavanilefirarda

  • White Facebook Icon
  • YouTube - Beyaz Çember
Mail adresinizi ekleyin...